Admin AB7

Utworzono:

21.03.2016

Pogrom
Zdecydowanym faworytem starcia byli zawodnicy Pro Formu i szybko potwierdzili przedmeczowe przypuszczenia. Już w trzeciej minucie gry wynik spotkania otworzył Daniel Lechnio, a chwilę później stan posiadania Granatowych powiększył Tomasz Cichecki. Kolejne bramki posypały się w bardzo szybkim tempie, a ekipa Norberta Zduńczyka nie była w stanie nawiązać równorzędnej walki. Jeszcze przed przerwą Pro Form miał już na koncie sześć trafień, na które Złoci nie odpowiedzieli żadnym.

Zmiana stron nie przyniosła zmiany obrazu gry. Na boisku bezwarunkowo dominowali gracze Pro Form, którzy co i rusz powiększali swój dorobek bramkowy. Ich rywale starali się długimi piłkami stworzyć zagrożenie pod bramką Białeckiego, lecz to też nie przyniosło skutku. W drugiej połowie stracili kolejne sześć bramek, zdobywając tylko dwie i ostatecznie polegli 2:12.

Zawodnik meczu: Sebastian Kaczyński (Pro Form) Wysoki, silny, doskonale panujący nad piłką. Mecz zakończył imponującym dorobkiem 6 trafień.