Wiktor

Zając po raz 1,2,3,4 … i 9 !

Spacerkiem okazało się dla graczy Wiktor starcie z Ks System. Choć na papierze wydawało się, że będzie to zacięte widowisko, w pierwszej części meczu Kontenerowcy całkowicie zdominowali swojego rywala wbijając im, aż dziewięć goli przy czym nie tracąc ani jednego.

Po zmianie stron Wiktor sukcesywnie powiększał swoją przewagę, Swoboda w rozgrywaniu akcji przez drużynę Marcina Szczęcha była imponująca. Zawodnicy Ks System próbowali zmniejszyć rozmiary porażki, lecz zdecydowanie za późno to nastąpiło. Ostatecznie udało im się zdobyć honorowe cztery trafienia. Batalia Gigantów zakończyła się wysoką wygraną Kontenerowców.

Zawodnik meczu: Dariusz Zając (Wiktor) Obecny niemal w każdej ofensywnej akcji swojego zespołu, wniósł dużą jakość. Zawodnik kompletny, tego dnia wychodziło mu dosłownie wszystko. Wpakowało do siatki ekipie rywali, aż 9 bramek przy czym zanotował 3 asysty. Murowany Kandydat do MVP 2 Kolejki.