KS System mistrzem Sezonu Jesień 2016 !!!

Nagrody rozdane. Sezon Jesień 2016 zakończony - podsumowanie.

Do ostatniej kolejki ważyły się losy kto zostanie zwycięzcą Jesiennej edycji GLSP.
W 7-mej decydującej kolejce w bezpośrednim meczu, który decydował o mistrzostwie na przeciw siebie stanęły ekipy:
KS System vs Wiktor. Górą okazali się Ci pierwsi i po niezwykle zaciętym spotkaniu, zwyciężyli 9:5 i tym samym zdobyli Mistrzostwo. Potknięcie ekipy Wiktora wykorzystała drużyna Pro Formu wygrywając z Husarią 10:3, która uplasowała się na drugim stopniu, spychając na najniższy stopień pudła wspomniany Team Marcina Szczęcha.

Sukces całej drużyny

- W poprzedniej edycji zajęliśmy miejsce w dolnej części tabeli przez braki kadrowe. W tym roku postawiliśmy sobie cel uplasowania się w pierwszej trójce. Dzięki zaangażowaniu całej drużyny udało się wygrać ligę, która stała na wysokim poziomie – przyznał kapitan Maciej Wróbel.

Skład zwycięzców: Maciej Wróbel, Damian Baran, Damian Kondej, Wojciech Borkowski, Mateusz Borkowski, Przemysław Gazda, Tomasz Czerwiński, Radosław Szewczyk, Adrian Rękawek, Łukasz Rękawek, Dawid Czyżewski, Jakub Kołodziejczyk, Wojciech Fijołek.

Galbarczyk' i trio Baran, Kondej, Gazda.

Przemysław Galbarczyk (Błażej), aż 26 razy trafiał do siatki rywali i tym samym zdobył koronę króla strzelców.
Najlepszym asystentem z 13 podaniami otwierającymi drogę do bramki został Damian Baran (Ks System), który miał bardzo duży wkład w zwycięstwo swojej drużyny, zaś najlepszym bramkarzem okazał się Damian Kondej (KS System) w puszczając 25 bramek.
MVP Sezonu po wyróżniających się występach trafiło w ręce Przemysława Gazdy (KS System).

Statuetka w klasyfikacji fair play powędrowała do ekipy Sante. Wyróżniono również innych zawodników,:
Kamil Misiak (Wiktor) został wybrany odkryciem sezonu, Maciej Paziewski (Pro Form) najlepszym młodym zawodnikiem a Bartłomiej Garnek (Sobolevia) osobowością ligi. Pogoda nie zniechęciła Pana Mieczysława Szewczyka, który po raz drugi z rzędu został wybrany najwierniejszym kibicem.

Organizatorzy dziękują sponsorom i partnerom
Organizatorzy pragną podziękować firmom: R-GOL–głównemu partnerowi GLSP, Wiktor, Primavera, KS System, Skup Zbóż Rafał Mąkowski oraz dyrektorowi Zespołu Szkół w Gończycach Marcinowi Maraszkowi i zarządowi UKS Promnik Gończyce. Na Wiosnę zostanie rozegrana druga edycja Gończyckiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Start zaplanowany jest na początek marca.
Serdecznie Zapraszamy do zapisu. http://glsp.futbolowo.pl

Krótkie, statystyczne podsumowanie Jesień 2016.

Król Strzelców – Przemysław Galbarczyk (Błażej) – 26 gole

Najlepszy Asystent – Damian Baran (KS System) – 13 asysty

Najlepszy Bramkarz – Damian Kondej (KS System) – 25 stracone gole

MVP Sezonu - Przemysław Gazda (KS System)