Pro Form Mistrzem sezonu Wiosna 2017 !!!

Nagrody wręczone. Sezon Wiosna 2017-  zakończony.

Trzecią edycję Gończyckiej Ligi Szóstek Piłkarskich wygrał Pro Form. Drugie miejsce zajął Królewski Team, a trzecie GTW Oknopol.

Przez ponad dwa miesiące na boisku przy Zespole Szkół w Gończycach, dziesięć drużyn walczyło o zwycięstwo w Gończyckiej Lidze Szóstek Piłkarskich. Po mistrzowski tytuł sięgnął Pro Form, który wygrał osiem z dziewięciu rozegranych meczów. Do samego końca szansę na ostateczny triumf miał Królewski Team. Ekipa z gminy Trojanów przegrała w ostatniej kolejce z GTW Oknopolem, który dzięki temu zwycięstwu utrzymał trzecią lokatę. Tuż za podium uplasował się zwycięzca poprzedniej edycji - KS System.

Hat trick Pro Formu w klasyfikacji indywidualnej.

Najważniejsze nagrody indywidualne zgarnęli zawodnicy Pro Formu. Najlepszym  Strzelcem oraz Najlepszym Asystentem został Przemysław Galbarczyk, a Najlepszym Bramkarzem Kamil Białecki. Nagrody otrzymali także drudzy w tych klasyfikacjach, odpowiednio: Marek Wichowski - Vice Najlepszy Strzelec, Piotr Długosz  - Vice Najlepszy Asystujący (obaj Wiktor) i Grzegorz Bieńko Vice Najlepszy Bramkarz (GTW Oknopol).

Skład zwycięzców: Kamil Białecki GK (Kapitan) , Przemysław Kaczmarczyk (GK) , Kuba Białecki, Krystian Lechnio, Daniel Lechnio, Maciek Paziewski, Eryk Radziej, Czarek Błażejczyk, Sebastian Kaczyński, Patryk Woźniak, Dawid Gugała, Karol Górski, Damian Żak, Mateusz Michalec, Przemysław Garbarczyk, Michał Wiśnioch.

Stanisław Miazga MVP ligi

Najlepszym Zawodnikiem ligi wybrany został Stanisław Miazga z drużyny Sante. Nagrody indywidualne otrzymali także: Tomasz Kowalczyk (Sobolevia) - Najlepszy Młody Zawodnik, Wojciech Majsterek (Sobolevia) - Wyróżniający Się Zawodnik, Maciej Wróbel - Osobowość  Ligi oraz Mieczysław Szewczyk, który był Najwierniejszym Kibicem rozgrywek zaś statuetka w klasyfikacji fair play powędrowała do ekipy Selmar Polska.

Królewski Team Czarnym koniem rozgrywek

Ekipa Królewskiego Teamu, która w tym roku została wzmocniona byłymi  zawodnikami Stodomu została rewelacją Sezonu Wiosna 2017. Zawodnicy Królewskiego Temu, mogą ten sezon zaliczyć do niezwykle udanych , gdyż w całych rozgrywkach po niezwykle efektownej a zarazem skutecznej grze, zanotowali siedem zwycięstw w tym notując tylko dwie porażki.

Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się w sobotę w znanej i lubianej Restauracji Primavera.

- Oprócz dobrej zabawy,  gdzie po części oficjalnej wspólnie zasiedliśmy do oglądania i kibicowania Reprezentacji Polski przeprowadziliśmy zbiórko - licytację na leczenie Kasi.
Udało nam się zebrać bagatela kwotę 2540 złotych plus voucher 300 złotych - za co bardzo  dziękujemy!

Organizatorzy dziękują sponsorom i partnerom:

Organizatorzy pragną podziękować firmom: R-GOL – głównemu partnerowi GLSP, Wiktor, Primavera, KS System, Pro Fom,  Skup Zbóż Rafał Mąkowski, Egarwolin.pl, Twój Głos oraz Dyrektorowi Zespołu Szkół w Gończycach, Panu Marcinowi Maraszkowi.

Krótkie statystyczne podsumowanie Sezonu  Wiosna 2017.

Najlepszy Strzelec - Przemysław Galbarczyk (Pro Form) - 26 gole
Vice Najlepszy Strzelec - Marek Wichowski (Wiktor) - 19 gole

Najlepszy Asystent - Przemysław Galbarczyk (Pro Form) - 20 asyst
Vice Najlepszy Asystent - Piotr Długosz (Wiktor) - 11 asyst

Najlepszy Bramkarz - Kamil Białecki (Pro Form) - 24 puszczone gole
Vice Najlepszy Bramkarz - Grzegorz Bieńko (Pro Form) - 34 puszczone gole

MVP Sezonu - Stanisław Miazga (Sante)
Vice MVP Sezonu - Kacper Komorek (GTW Oknopol)

Drużyna Fair Play - Selmar Polska
Czarny Koń - Królewski Team
Osobowość Ligi - Maciej Wróbel (KS System)
Najlepszy Młody Zawodnik - Tomasz Kowalczyk (Sobolevia)
Wyróżniający się Zawodnik - Wojciech Majsterek (Sobolevia)
Najwierniejszy Kibic - Mieczysław Szewczyk

1.Pro Form

2.Królewski Team

3.GTW Oknopol

4.KS System

5.Wiktor

6.Sobolevia

7.Sante

8.Kamar

9.Selmar Polska

10.Zakrzewski Żelechów

źródło informacji redakcja - egarwolin.pl / Łukasz Strachota.