O Lidze

Idea założenia własnej ligi amatorskiej w Gończycach pojawiała się kilka razy z różną intensywnością. Kuluarowe rozmowy z lokalną społecznością , przyszłymi założycielami Gończyckiej Lidze Szóstek Piłkarskich sprawiły, że pomysł postanowiono wcielić w życie.

Założeniem organizatorów jest stworzenie warunków ludziom z lokalnej społeczności, do uprawiania sportu i aktywności fizycznej poprzez udział w zorganizowanych rozgrywkach piłkarskich. W lidze występować będą zawodnicy z terenu powiatu garwolińskiego i spoza jego granic.Wśród nich znajdować się będą amatorzy oraz profesjonalni futboliści występujący na co dzień w klubach piłkarskich. Poza piłkarzami mecze mają gromadzić dziesiątki kibiców, którzy będą dopingować swoje drużyny.

GLSP - GOŃCZYCKA LIGA SZÓSTEK PIŁKARSKICH posiada również serwis internetowy www.glsp.futbolowo.pl oraz swój Fan Page na facebooku www.facebook.com/glsp.gonczyce zawierającą niezbędne informacje dot. działalności ligi. Na stronach można znaleźć m. in.: aktualny terminarz rozgrywek, pełną listę zgłoszonych drużyn,statystyki, tabelę ligową oraz galerię zdjęć.

Rozgrywki GLSP wspiera Oficjalny Nasz Partner,  Firma Wiktor, - czołowym dystrybutor systemów kontenerowych w Polsce.  Działania nasze wspierają także lokalne firmy z Powiatu Garwolińskiego.

Zapraszam do gry,

Adam Białapko -  menedżer ligi.

Na czele zespołu GLSP stoi ambitny i charyzmatyczny Adam Białapko - dyplomowany menedżer, organizator eventów, konferansjer, animator.

To dzięki niemu w 2012 roku powstała amatorska drużyna Gadżeciak/ Wiktor, która z sukcesami podbija liczne Turnieje oraz Ligi na terenie Warszawy. Biały, bo tak na niego mówią znajomi, gra na pozycji pomocnika i pełni funkcje kapitana. Prywatnie wielki fan Manchesteru United, swego czasu oglądający nawet, 3 ligę angielską. Sportem zajmuje się od małego. Doświadczenie z organizacji oraz promocji różnego rodzaju imprez sportowych gwarantują dopływ nowych pomysłów oraz wysoki standard obsługi.