Stodom Gospodarze

Orlik Gończyce
Widzów: 50 Sędziowie: Marcin Kozdój

Jednostronnie

Srodom po raz kolejny zaimponował skutecznością. W drugiej kolejce, nie miał najmniejszych problemów, żeby pokonać ekipę Zakrzewskiego. Pierwsza połowa tego spotkania zakończyła się wysokim prowadzeniem gospodarzy.
Po zmianie stron tempo meczu nieco spadło. Zawodnicy Zakrzewskiego sprawiali wrażenie pogodzonych z porażką, ich oponenci natomiast skupili się na obronie korzystnego rezultatu i wyprowadzaniu groźnych kontrataków. Gospodarze zdołali odpowiedzieć jednym golem. Zespół Krystiana Wesołowskiego utrzymał bezpieczną, pięciobramkową przewagę i po ostatnim gwizdku sędziego mógł zacząć świętować swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Zawodnik meczu: Radosław Kiliszek (Zakrzewski Żelechów) Tego dnia musiał wziąć sprawy w swoje ręce i po utracie szybkich bramek zrezygnował z gry w polu, by zmniejszyć rozmiary porażki. Mimo tego, iż nie jest bramkarzem puścił tylko jedną bramkę na przestrzeni 30 minut gry. Brawo Ty! :-)